Koloběžkárna.cz

Naše nová adresa v centru Ostravy:
Ferdinanda Koláře 279/1
710 00 Ostrava

Otevíráme v únoru - 
sledujte aktuální informace.

tel.: +420 777 885 369
e-mail: info@kolobezkarna.cz

 

NAŠE ZNAČKY 


 

 

VÝPRODEJ

Naše cena 629 Kč
:Dostupné
Naše cena 259 Kč
:Dostupné
Naše cena 270 Kč
:Dostupné


SPOLUPRACUJEMEPŮJČOVNA KOLOBĚŽEK

Půjčovna koloběžek v Ostravě

Máte zájem o koloběžku, ale chcete si ji nejprve nezávazně vyzkoušet na oblíbených trasách? Potřebujete skladné přibližovadlo na cesty do auta nebo karavanu? Pořádáte nějakou akci či festival a potřebujete rychlé přibližovadlo do rozlehlého areálu? Nebo si chcete jen tak zasportovat a vyzkoušet něco nového? Vítejte v půjčovně koloběžek!

Nabízíme k zapůjčení nejoblíbenější modely špičkových koloběžek do města i na turistiku.

Půjčte si koloběžku, při nákupu Vám vrátíme zpět až 500,- Kč!

Pokud si po zapůjčení zakoupíte jakoukoli koloběžku z naší nabídky, odečteme Vám půjčovné až do výše 500,- Kč z ceny zakoupeného zboží. Sleva platí po dobu dvou měsíců od vrácení pronajatých koloběžek. 

Ceník půjčovného

AKCE "Víkend"

Pokud si koloběžku vyzvednete v pátek odpoledne a vrátíte ji v pondělí dopoledne, nabízíme Vám akční cenu za celý víkend. Tato nabídka je ideální pro víkendové výlety a nerušené vyzkoušení koloběžek ve Vašem volném čase tam, kde to máte rádi.

Rezervace koloběžek

Koloběžky je vždy nutné předem rezervovat na čísle +420 777 885 369 nebo e-mailem na kolobezky@mise.cz.

Koloběžky se vyzvedávají a vrací v pondělí-pátek od 9 do 17 hodin.

Podmínky zapůjčení

- Dva doklady totožnosti (OP + jiný doklad) a věk alespoň 18 let
- Zaplacení vratné kauce a ceny za pronájem v hotovosti při přebírání koloběžky
- Podepsání dohody o zapůjčení koloběžky

Koloběžky půjčujeme seřízené, čisté a připravené k jízdě. Kauce se vrací při navrácení koloběžky v bezvadném stavu a slouží k pokrytí případných poškození. V případě vrácení poškozené koloběžky bude oprava hrazena ze složené kauce.

Zapůjčení koloběžek je vždy na vlastní nebezpečí a nájemce plně odpovídá za případné odcizení či poškození svěřené koloběžky, stejně jako za škody anebo zranění způsobené sobě nebo třetím stranám.

Modely v půjčovně

MIBO Malaga 2016 (26/20")

Malaga je pohodlná koloběžka ideální pro turistiku, je rychlá a stabilní na cestě, s vysokou průchodností v lehkém terénu. Vhodná pro jezdce od cca 15 let a výšky postavy do 200 cm. Velmi pevný rám, špičková kola a kvalitní komponenty. S Malagou si užijete každou vyjížďku.
Hmotnost: 11,9 kg
Nosnost: 150 kg

MIBO Royal 2016 - skládací (20/20")

Větší verze špičkové skládací koloběžky pro ještě vyšší komfort na delší výletech. Díky robustnímu skládacímu mechanismu se budete cítit jako na pevné koloběžce, přitom ji jednoduše složíte napůl a uskladníte v jakémkoli osobním autě, karavanu či ve vlaku. Výborná kola s průmyslovými ložisky, kvalitní komponenty a rychlé plášte = Royal, každodenní spolehlivý kamarád do města i na výlety.
Hmotnost: 11,9 kg
Nosnost: 
150 kg

MIBO Mastr 2016 - skládací (16/16")

Nejlepší skládací koloběžka na trhu. Díky robustnímu skládacímu mechanismu se budete cítit jako na pevné koloběžce, přitom ji jednoduše složíte napůl a uskladníte v jakémkoli osobním autě, karavanu či ve vlaku. Výborná kola s průmyslovými ložisky, kvalitní komponenty a rychlé plášte = Mastr, každodenní spolehlivý kamarád do města i na výlety.
Hmotnost: 9,5 kg
Nosnost: 150 kg

Kostka Hill MAX 2016 (20/16") - NOVINKA!

Nejnovější model z dílny Kostka pro rok 2016. Univerzální koloběžka do města i na výlety, s 20" předním a 16" zadním kolem, obutý do rychlých univerzálních plášťů Schwalbe Marathon Racer. Lehká, obratná, skladná a rychlá, přesto výjimečně stabilní koloběžka na různorodé využití. Nejdelší nášlapná plocha ve své třídě. Zúžené náboje 65 mm vpředu i vzadu.
Hmotnost: 8,4 kg
Nosnost: 150 kg

Kostka Tour MAX 2016 (26/20") - NOVINKA!

Nejnovější model oblíbené turistické koloběžky pro rok 2016. Je určena na komfortní celodenní jízdu. Velká přední 26" a zadní 20" kola zaručují stabilitu i ve vysokých rychlostech, pohodlí, snadnou ovladatelnost a výborné držení jízdní stopy. Rychlé pláště Schwalbe Marathon Racer. Zúžené náboje 65 mm vpředu i vzadu.
Hmotnost: 9 kg
Nosnost: 150 kg

Kostka Twenty MAX 2016 (20/20") - NOVINKA!

Nejnovější model z dílny Kostka pro rok 2016. Univerzální koloběžka do města i na výlety, s 20" předním a zadním kolem, obutý do rychlých univerzálních plášťů Schwalbe Marathon Racer. Lehká, obratná, skladná a rychlá, přesto výjimečně stabilní koloběžka na různorodé využití. Nejdelší nášlapná plocha ve své třídě. Zúžené náboje 65 mm vpředu i vzadu.
Hmotnost: 8,7 kg
Nosnost: 150 kg

Kostka Hill 3 (20/16")

Vylepšený model univerzální koloběžky do města i na výlety, s 20" předním a 16" zadním kolem, obutý do rychlých univerzálních plášťů Schwalbe Marathon Racer. Lehká, obratná, skladná a rychlá, přesto výjimečně stabilní koloběžka na různorodé využití. Nejdelší nášlapná plocha ve své třídě. Zúžené náboje 65 mm vpředu i vzadu.
Hmotnost: 9 kg
Nosnost: 150 kg

Kostka Tour 3 (26/20")

Nejnovější model oblíbené turistické koloběžky na komfortní celodenní jízdu. Velká přední 26" a zadní 20" kola zaručují stabilitu i ve vysokých rychlostech, pohodlí, snadnou ovladatelnost a výborné držení jízdní stopy. Rychlé pláště Schwalbe Marathon Racer. Zúžené náboje 65 mm vpředu i vzadu.
Hmotnost: 9 kg
Nosnost: 150 kg

MIBO GT (28/20")

Zcela nový model sportovně-turistické koloběžky s velkým předním 28" kolem pro skvělou stabilitu a vysokou rychlost na silnici. Kvalitní komponenty, průmyslová ložiska a velmi rchlé pláště.
Hmotnost: 9,8 kg
Nosnost: 150 kg

 

 

ZDgzNDU1M