KONTAKTY 


Koloběžkárna.cz

Ferdinanda Koláře 279/1
710 00 Ostrava
tel.: +420 777 885 369
e-mail: info@kolobezkarna.cz

Pondělí-Pátek 10-12 | 13-17 hod
Středa do 18:00 hod

 

NAŠE ZNAČKY 


 

 

NOVINKY

arr3Doživotní záruka na rámy MORXESNa rámy koloběžek Morxes poskytuje výrobce nově doživotní záruku. Tato akce se vztahuje na všechny... arr3Úprava otevírací dobyVážení zákazníci, od června jsme upravili naši otevírací dobu a zavedli polední pauzu na svačinku a...


SPOLUPRACUJEME

 


PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK

Půjčovna koloběžek v Ostravě

Nejoblíbenější modely koloběžek připraveny pro Vás k vyzkoušení!

Máte zájem o koloběžku, ale chcete si ji nejprve nezávazně vyzkoušet na oblíbených trasách? Potřebujete skladné přibližovadlo na cesty do auta nebo karavanu? Pořádáte nějakou akci či festival a potřebujete rychlé přibližovadlo do rozlehlého areálu? Nebo si chcete jen tak zasportovat a vyzkoušet něco nového? Vítejte v půjčovně koloběžek!

Půjčte si koloběžku, při nákupu Vám vrátíme zpět až 500,- Kč!

Pokud si po zapůjčení zakoupíte jakoukoli koloběžku z naší nabídky, odečteme Vám půjčovné až do výše 500,- Kč z ceny zakoupeného zboží. Sleva platí po dobu dvou měsíců od vrácení pronajatých koloběžek. 

Ceník půjčovného

AKCE "Víkend"

Pokud si koloběžku vyzvednete v pátek odpoledne a vrátíte ji v pondělí dopoledne, nabízíme Vám akční cenu 350,- Kč za celý víkend.

Rezervace koloběžek

Koloběžky je nutné předem rezervovat na čísle +420 777 885 369 nebo e-mailu info@kolobezkarna.cz. Rezervaci Vám obratem potvrdíme.

Podmínky zapůjčení

  • Koloběžky se vyzvedávají a vrací v pondělí-pátek od 10 do 17 hodin (pokud se nedohodneme jinak)
  • Občanský průkaz a věk od 18 let
  • Zaplacení vratné kauce (pouze hotově) a ceny za pronájem při přebírání koloběžky (hotově/kartou)
  • Podepsání dohody o zapůjčení koloběžky

Koloběžky půjčujeme bezvadné, čisté a připravené k jízdě. Kauce se vrací při navrácení koloběžky v bezvadném a čistém stavu a slouží k pokrytí případných poškození. V případě vrácení poškozené nebo špinavé koloběžky bude náprava hrazena ze složené kauce.

Zapůjčení koloběžek je vždy na vlastní nebezpečí a nájemce plně odpovídá za případné odcizení či poškození svěřené koloběžky, stejně jako za škody anebo zranění způsobené sobě nebo třetím stranám.

Modely v půjčovně

MIBO Malaga (26/20")

Malaga je pohodlná koloběžka ideální pro turistiku, je rychlá a stabilní na cestě, s vysokou průchodností v lehkém terénu. Vhodná pro jezdce od cca 15 let a výšky postavy do 200 cm. Velmi pevný rám, špičková kola a kvalitní komponenty. S Malagou si užijete každou vyjížďku.
Hmotnost: 11,9 kg
Nosnost: 150 kg

MIBO Royal - skládací (20/20")

Větší verze špičkové skládací koloběžky pro ještě vyšší komfort na delší výletech. Díky robustnímu skládacímu mechanismu se budete cítit jako na pevné koloběžce, přitom ji jednoduše složíte napůl a uskladníte v jakémkoli osobním autě, karavanu či ve vlaku. Výborná kola s průmyslovými ložisky, kvalitní komponenty a rychlé plášte = Royal, každodenní spolehlivý kamarád do města i na výlety.
Hmotnost: 11,9 kg
Nosnost: 
150 kg

MIBO Mastr - skládací (16/16")

Nejlepší skládací koloběžka na trhu. Díky robustnímu skládacímu mechanismu se budete cítit jako na pevné koloběžce, přitom ji jednoduše složíte napůl a uskladníte v jakémkoli osobním autě, karavanu či ve vlaku. Výborná kola s průmyslovými ložisky, kvalitní komponenty a rychlé plášte = Mastr, každodenní spolehlivý kamarád do města i na výlety.
Hmotnost: 9,5 kg
Nosnost: 150 kg

Kostka Hill MAX (20/16")

Nejnovější model z dílny Kostka pro rok 2016. Univerzální koloběžka do města i na výlety, s 20" předním a 16" zadním kolem, obutý do rychlých univerzálních plášťů Schwalbe Marathon Racer. Lehká, obratná, skladná a rychlá, přesto výjimečně stabilní koloběžka na různorodé využití. Nejdelší nášlapná plocha ve své třídě. Zúžené náboje 65 mm vpředu i vzadu.
Hmotnost: 8,4 kg
Nosnost: 150 kg

Kostka Tour MAX (26/20")

Nejnovější model oblíbené turistické koloběžky pro rok 2016. Je určena na komfortní celodenní jízdu. Velká přední 26" a zadní 20" kola zaručují stabilitu i ve vysokých rychlostech, pohodlí, snadnou ovladatelnost a výborné držení jízdní stopy. Rychlé pláště Schwalbe Marathon Racer. Zúžené náboje 65 mm vpředu i vzadu.
Hmotnost: 9 kg
Nosnost: 150 kg

Kostka Twenty MAX (20/20")

Nejnovější model z dílny Kostka pro rok 2016. Univerzální koloběžka do města i na výlety, s 20" předním a zadním kolem, obutý do rychlých univerzálních plášťů Schwalbe Marathon Racer. Lehká, obratná, skladná a rychlá, přesto výjimečně stabilní koloběžka na různorodé využití. Nejdelší nášlapná plocha ve své třídě. Zúžené náboje 65 mm vpředu i vzadu.
Hmotnost: 8,7 kg
Nosnost: 150 kg

MIBO GT (28/20")

Zcela nový model sportovně-turistické koloběžky s velkým předním 28" kolem pro skvělou stabilitu a vysokou rychlost na silnici. Kvalitní komponenty, průmyslová ložiska a velmi rchlé pláště.
Hmotnost: 9,8 kg
Nosnost: 150 kg

 

 

ZWIzMDM0M