Půjčovna

Naše cena 17 490 Kč
Dostupné
Naše cena 14 800 Kč
Dostupné
Naše cena 13 800 Kč
Dostupné

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 899 Kč
DostupnéVážení zákazníci,

v Koloběžkárně si dáváme ZIMNÍ PŘESTÁVKU, kvůli které bude prodejna bude do 28. února UZAVŘENA.

Z tohoto důvodu aktuálně nelze objednávat ani na e-shopu.


V případě potřeby jsme k dispozici pouze na e-mailu info@kolobezkarna.cz

Jsme Koloběžkárna.cz - NEJVĚTŠÍ KOLOBĚŽKOVÁ SPECIÁLKA NA MORAVĚ!
Provozujeme kamennou prodejnu koloběžek v centru Ostravy, internetový obchod, půjčovnu a servis koloběžek. Nabízíme koloběžky prémiových značek MIBO, KOSTKA, KICKBIKE, MICRO, MORXES a YEDOO, mushingové koloběžky Kostka a Kickbike, skládací koloběžky Swifty, koloběžky pro děti, koloběžky do města, turistické koloběžky, dětská odrážedla, sportovní koloběžky, elektrokoloběžky a také širokou nabídku příslušenství a doplňků pro cyklistiku. Náročným zákazníkům nabízíme ZAKÁZKOVOU STAVBU koloběžek na přání.

 

 

 

   

   

   

Nabízíme úpravy a zakázkové stavby koloběžek na přání. Klasickou koloběžku Vám přestavíme na elektrokoloběžku, provedeme drobné barevné úpravy nebo kompletní stavbu špičkové koloběžky přímo pro Vás.

Naše prodejna koloběžek leží přímo v centru Ostravy. Najdete zde největší výběr kvalitních koloběžek na Moravě. Nabízíme také elektrokoloběžky, velký výběr doplňků, náhradní díly na koloběžky i cyklodoplňky. Prodejna má bezproblémové parkování a skvělou dostupnost autem, MHD, pěšky i na koloběžce.

Koloběžkárna.cz je také půjčovna koloběžek v Ostravě - najdete u nás kolem 20 nejžádanějších modelů, skládací koloběžky, crossové koloběžky, silniční a turistické koloběžky i koloběžky pro mushing a pejskaře. Nabízíme krátkodobé i dlouhodé vypůjčky a zvýhodněné víkendové ceny. Půjčovnu najdete uvnitř naší kamenné prodejny.

Náš servis koloběžek v Ostravě Vám nabízí kompletní záruční i pozáruční opravy koloběžek, montáž doplňků, sezónní prohlídky i celkové renovace koloběžek včetně lakování.


Nabízíme zakázkové stavby elektrokoloběžek - česká výroba, kvalitní komponenty, vysoký výkon, zaručený servis a dojezd až 150 km. Umíme vyrobit skládací modely, verze s kotoučovými brzdami, terénní, městské i cestovní elektrokoloběžky.

PROČ KOLOBĚŽKU PRÁVĚ OD NÁS

 • Největší koloběžková speciálka na Moravě
 • Velká kamenná prodejna v centru Ostravy s parkováním a výbornou dostupností
 • Více než 70 modelů různých značek vždy k dispozici k prohlédnutí, srovnání i vyzkoušení
 • Elektrokoloběžky a přestavby elektrokoloběžek na přání
 • Zakázkové stavby a úpravy koloběžek na přání
 • Montáž a seřízení koloběžek před nákupem ZDARMA
 • Záruka 3 ROKY na vybrané koloběžky ZDARMA
 • Poštovné při nákupu nad 3 000,- Kč ZDARMA
 • Mnoho zboží skladem
 • Profesionální záruční o pozáruční servis
 • Široká nabídka příslušenství a cyklodoplňků

 

YTg5NGJ