Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem počítači. Nastavení můžete změnit ve Vašem prohlížeči.
OK

NAŠE ZNAČKY

 

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 11 990 Kč
:Dostupné
Naše cena 6 490 Kč
:Dostupné
Naše cena 6 200 Kč
:Dostupné

KDE NÁS NAJDETE 


Koloběžkárna.cz

Ferdinanda Koláře 279/1
710 00 Ostrava-Centrum

tel.: +420 777 885 369

e-mail: info@kolobezkarna.cz

OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí-Čtvrtek | 12-17 hod

 


SPOLUPRACUJEME

 
Doživotní servis ZDARMA

Ke kvalitnímu obchodu s koloběžkami patří i kvalitní servis a pravidelná péče o vaše stroje. Proto Vám jako jediní v České republice nabízíme ke všem nově zakoupeným koloběžkám doživotní servis a garanční prohlídky ZDARMA.

Tato akce platí pro všechny nové koloběžky zakoupené v naší kamenné prodejně a e-shopu od roku 2014, a to i po uplynutí jejich záruční lhůty.

Akce "Doživotní servis zdarma" zahrnuje:

  • Pravidelné garanční a sezónní prohlídky a seřízení koloběžky (max. 2x ročně), tj. kontrola a dotažení šroubovaných spojů, kontrola a seřízení brzd, kontrola a seřízení nábojů, ráfků apod.
  • Opravy koloběžek pomocí námi dodaných náhradních dílů (používáme vždy kvalitní komponenty doporučené výrobci, případně osvědčené cenově dostupnější alternativy), jako např. výměna kol, duší a plášťů, změna výšky řidítek, výměna brzdových komponent a lanek, opravy/výměny stojánků, hlavového složení apod.
  • Montáž a nastavení všech u nás zakoupených doplňků a příslušenství (blatníky, stojany, sedátka, osvětlení, tachometry...)

Jako zákazník platíte vždy jen cenu náhradních dílů/doplňků. Práce našeho servisu je ZDARMA.

Podmínky akce:

  • Při předání do servisu je nutné předložit originál prodejního dokladu nebo záručního listu, vystaveného naší prodejnou.


Akce "Doživotní servis zdarma" se nevztahuje na centrování a přeplétání kol, opravy a čistění ložisek a nábojů, opravy laku, opravy rámu rovnáním/svařováním a podobné práce.

 

YTQ1ZmI2Y