NAŠE ZNAČKY

 

KONTAKTY 


Koloběžkárna.cz

Ferdinanda Koláře 279/1
710 00 Ostrava-Centrum
tel.: +420 777 885 369
e-mail: info@kolobezkarna.cz

OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí-Pátek | 13-18 hod
 


SPOLUPRACUJEME

 


PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK

Půjčovna koloběžek v Ostravě

Nejoblíbenější modely koloběžek připraveny pro Vás k vyzkoušení!

Máte zájem o koloběžku, ale chcete si ji nejprve nezávazně vyzkoušet na oblíbených trasách? Potřebujete skladné přibližovadlo na cesty do auta nebo karavanu? Pořádáte nějakou akci či festival a potřebujete rychlé přibližovadlo do rozlehlého areálu? Nebo si chcete jen tak zasportovat a vyzkoušet něco nového? Vítejte v půjčovně koloběžek!

Půjčte si koloběžku, při nákupu Vám vrátíme zpět až 500,- Kč!

Pokud si po zapůjčení zakoupíte jakoukoli koloběžku z naší nabídky, odečteme Vám půjčovné až do výše 500,- Kč z ceny zakoupeného zboží. Sleva platí po dobu dvou měsíců od vrácení pronajatých koloběžek. 

Ceník půjčovného

AKCE "Víkend"

Pokud si koloběžku vyzvednete v pátek odpoledne a vrátíte ji v pondělí dopoledne, nabízíme Vám akční cenu 350,- Kč za celý víkend.

Rezervace koloběžek

Koloběžky je nutné předem rezervovat na čísle +420 777 885 369 nebo e-mailu info@kolobezkarna.cz. Rezervaci Vám obratem potvrdíme.

Podmínky zapůjčení

  • Koloběžky se vyzvedávají a vrací v pondělí-pátek od 10 do 17 hodin (pokud se nedohodneme jinak)
  • Občanský průkaz a věk od 18 let
  • Zaplacení vratné kauce (pouze hotově) a ceny za pronájem při přebírání koloběžky (hotově/kartou)
  • Podepsání dohody o zapůjčení koloběžky

Koloběžky půjčujeme bezvadné, čisté a připravené k jízdě. Kauce se vrací při navrácení koloběžky v bezvadném a čistém stavu a slouží k pokrytí případných poškození. V případě vrácení poškozené nebo špinavé koloběžky bude náprava hrazena ze složené kauce.

Zapůjčení koloběžek je vždy na vlastní nebezpečí a nájemce plně odpovídá za případné odcizení či poškození svěřené koloběžky, stejně jako za škody anebo zranění způsobené sobě nebo třetím stranám.

Modely v půjčovně

MIBO Malaga (26/20")

Malaga je pohodlná koloběžka ideální pro turistiku, je rychlá a stabilní na cestě, s vysokou průchodností v lehkém terénu. Vhodná pro jezdce od cca 15 let a výšky postavy do 200 cm. Velmi pevný rám, špičková kola a kvalitní komponenty. S Malagou si užijete každou vyjížďku.
Hmotnost: 11,9 kg
Nosnost: 150 kg

MIBO Royal - skládací (20/20")

Větší verze špičkové skládací koloběžky pro ještě vyšší komfort na delší výletech. Díky robustnímu skládacímu mechanismu se budete cítit jako na pevné koloběžce, přitom ji jednoduše složíte napůl a uskladníte v jakémkoli osobním autě, karavanu či ve vlaku. Výborná kola s průmyslovými ložisky, kvalitní komponenty a rychlé plášte = Royal, každodenní spolehlivý kamarád do města i na výlety.
Hmotnost: 11,9 kg
Nosnost: 
150 kg

MIBO Mastr - skládací (16/16")

Nejlepší skládací koloběžka na trhu. Díky robustnímu skládacímu mechanismu se budete cítit jako na pevné koloběžce, přitom ji jednoduše složíte napůl a uskladníte v jakémkoli osobním autě, karavanu či ve vlaku. Výborná kola s průmyslovými ložisky, kvalitní komponenty a rychlé plášte = Mastr, každodenní spolehlivý kamarád do města i na výlety.
Hmotnost: 9,5 kg
Nosnost: 150 kg

Kostka Hill MAX (20/16")

Nejnovější model z dílny Kostka pro rok 2016. Univerzální koloběžka do města i na výlety, s 20" předním a 16" zadním kolem, obutý do rychlých univerzálních plášťů Schwalbe Marathon Racer. Lehká, obratná, skladná a rychlá, přesto výjimečně stabilní koloběžka na různorodé využití. Nejdelší nášlapná plocha ve své třídě. Zúžené náboje 65 mm vpředu i vzadu.
Hmotnost: 8,4 kg
Nosnost: 150 kg

Kostka Tour MAX (26/20")

Nejnovější model oblíbené turistické koloběžky pro rok 2016. Je určena na komfortní celodenní jízdu. Velká přední 26" a zadní 20" kola zaručují stabilitu i ve vysokých rychlostech, pohodlí, snadnou ovladatelnost a výborné držení jízdní stopy. Rychlé pláště Schwalbe Marathon Racer. Zúžené náboje 65 mm vpředu i vzadu.
Hmotnost: 9 kg
Nosnost: 150 kg

Kostka Twenty MAX (20/20")

Nejnovější model z dílny Kostka pro rok 2016. Univerzální koloběžka do města i na výlety, s 20" předním a zadním kolem, obutý do rychlých univerzálních plášťů Schwalbe Marathon Racer. Lehká, obratná, skladná a rychlá, přesto výjimečně stabilní koloběžka na různorodé využití. Nejdelší nášlapná plocha ve své třídě. Zúžené náboje 65 mm vpředu i vzadu.
Hmotnost: 8,7 kg
Nosnost: 150 kg

MIBO GT (28/20")

Zcela nový model sportovně-turistické koloběžky s velkým předním 28" kolem pro skvělou stabilitu a vysokou rychlost na silnici. Kvalitní komponenty, průmyslová ložiska a velmi rchlé pláště.
Hmotnost: 9,8 kg
Nosnost: 150 kg

 

M2U2MDA