Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem počítači. Nastavení můžete změnit ve Vašem prohlížeči.

NAŠE PRODEJNA

Ferdinanda Koláře 279/1
710 00 Ostrava-Centrum
tel.: +420 777 885 369
e-mail: info@kolobezkarna.cz

OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí-Čtvrtek | 12-17 hod

SLEDUJTE NÁS

SPOLUPRACUJEME

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 7 190 Kč
Dostupné
Naše cena 11 990 Kč
Dostupné

PŮJČOVNA

PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK V OSTRAVĚ

Plánujete firemní akci, rodinný výlet nebo netradiční zábavu pro děti? Chcete praktického společníka na dovolenou nebo do lázní? Nebaví Vás po městě chodit pěšky? Chcete zkusit silniční závod? Nebo prohnat svého pejska v zápřahu pořádnou polňačkou? Nebo si prostě jen před nákupem vyzkoušet, zda Vám koloběžka vyhovuje?

Od toho je tady naše půjčovna koloběžek, ve které pro Vás máme připraveny nejoblíbenější modely i silniční či terénní speciály. Na odpoledne, víkend nebo měsíc - to už je na Vás.

CENÍK PŮJČOVNÉHO

PŮJČOVNÉ ZDARMA?

Pokud si po zapůjčení zakoupíte jakoukoli novou koloběžku z naší nabídky, odečteme Vám zaplacené půjčovné (max. 500,- Kč) z ceny zakoupeného zboží. Nabídka slevy platí po dobu dvou měsíců od vrácení půjčené koloběžky.

REZERVACE KOLOBĚŽEK

Rezervace koloběžek probíhá předem:

Rezervaci Vám obratem potvrdíme.

PODMÍNKY ZAPŮJČENÍ

  • Koloběžky se vyzvedávají a vrací během otevírací doby prodejny (pokud se nedohodneme jinak)
  • Občanský průkaz a věk od 18 let
  • Zaplacení vratné kauce (pouze hotově) a ceny za pronájem při přebírání koloběžky (hotově/kartou)
  • Podepsání smlouvy o nájmu (zapůjčení koloběžky)

Koloběžky půjčujeme bezvadné, čisté a připravené k jízdě. Kauce se vrací při navrácení koloběžky v bezvadném a čistém stavu a slouží k pokrytí případných poškození. V případě vrácení poškozené nebo špinavé koloběžky bude náprava hrazena ze složené kauce.

Zapůjčení koloběžek je vždy na vlastní nebezpečí a nájemce plně odpovídá za případné odcizení či poškození svěřené koloběžky, stejně jako za škody anebo zranění způsobené sobě nebo třetím stranám.

MODELY V PŮJČOVNĚ

ZjJkOTM